Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E169 bład 619 i 628
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, próbuję ustawić modem Huawei E169 sim PLAY za pomocą kodu zdjęty dioda w modemie miga na niebiesko ale przy próbie połączenia wykazuje bład 619 "A connection to the remote computer could not be established, so the port used for this connection was closed."
ktoś wytłumaczy nobkowi co po raz pierwszy styka się z Aero 2 i Top_netinfo.....
A z jakąkolwiek inną kartą działa?
Może to problem ze sterownikami - jaki system, skąd sterowniki?
ku mojemu zdziwieniu teraz na karcie PLAY nie widzi urządzenia lub urządzenie niedostępne...
czyli coś ze sterownikiem ?? system win 8 laptopa mam od 3 dni... poprzedni się karta grafiki spier....
Próba w innym porcie powinna czasem pomóc jak nie to odinstaluj program play i wyciągnij włóż modem żeby na nowi zainstalował. Albo ściągnij jakiegoś mobile partner a który ma też sterowniki do Windows 8

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
próba w innym porcie udana....
ale nadal nie wiem co jest nietak z Aero 2 że nie moge się połączyc...
No dobra, a podstawa, czyli właściwy APN wybrałeś? dla Aero2 jest "darmowy", dla innych sieci zwykle "internet".
No dobra nie mam pojęcia jaki wybrać i co należy ustawiać może ktoś na skype lub gg wyjaśnić ??
Pierwsza strona ustawień w Top NetInfo, na dole po lewej stronie jest APN. Można wybrać z listy albo wpisać ręcznie.
NO ok znalazłem APN wpisałem "darmowy" nr tel należy wpisac *99# ??
następne co mi program wyświetla to czyności jakie muszę wykonac..
1. Zainicjuj modem przed wyborem połączenia
2. Użyj PIN
3. Wymuszenie GPS/UMTS
4. Poziom sygnału
5. BTS
6. Inne moduły związane z komunikacją AT.

proszę o opis co gdzie i jak ......

z góry dzięki...
(10-03-2014 07:07)RYSIEK napisał(a): [ -> ]NO ok znalazłem APN wpisałem "darmowy" nr tel należy wpisac *99# ??
[ciach]
Tak Wink

Skorzystaj z informacji zamieszczonych: tutaj oraz tutaj (konfiguracja Top_Netinfo pod Aero2)
Numeru nie dotykać, zawsze jest taki sam - *99# (czasem raczej bez sensu podawany jako *99***1# - oba zadziałają).
dzięki ide walczyć dalej xD
Przekierowanie