Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131-s2 Play - init fail
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, to mój pierwszy post a więc pozdrawiam wszystkich serdecznie . Nigdzie nie znalazłem informacji odnośnie mojego problemu a więc postanowiłem zapytać tutaj.
Kupiłem używany modem E3131-s2 PLAY po włożeniu do laptopa zainstalował się, dioda (z kartą play) miga na zielono, czasami niebiesko. Niestety nie chce się uruchomić za każdym razem zostaje wyświetlony komunikat " init fail" i nic dalej z tym nie potrafię zrobić. System Windows XP . Dodam że nie jestem bystry "w te klocki", a więc jeżeli głupio pytam to proszę o wyrozumiałość.
Gdzie ten komunikat się pojawia, w aplikacji play?
Popatrz na poradnik na gorze tego działu i sprawdź czy wszystko jest tak jak podane. Jeśli możesz to spróbuj z innym programem do obsługi modemu np. Topnetinfo

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Ten komunikat pojawia się zamiast aplikacji play.
Na innym PC sprawdzałeś?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Czy aby aplikacja Play nie wymaga .Net Framework w nowszej wersji? Sprawdź wymagania lub sprawdź czy masz zainstalowaną wersję 3.5 lub 4.0, które ostatnio są najczęściej wymagane.
Jakby aplikacja play wymagała .NET to by był dołączony do zestawu.
Ale z tego co wiem jest napisany na bazie bibliotek... Qt (tych od KDE).
Problem rozwiązany, odinstalowałem program play, odkurzyłem komputer Glary Utilities i zainstalowałem ponownie. Wszystko działa prawidłowo.
Przekierowanie