Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131 hilink - jak sprawdzić port.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Chcę dodać do swojego tabletu obsługę tego modemu, jednak w pierwszym kroku muszę znać port, na którym zainstalował się modem w komputerze. Niestety posiadam wersję hilink i nie da się tego sprawdzić w menadżerze urządzeń. Czy da się to jakoś sprawdzić bez przełączania hilink w zwykły tryb modemu? Próbowałem to zrobić, ale po wskazaniu sterowników otrzymuję informację,że sterowniki są prawidłowe, ale brakuje FC pc ui interface.. Dziękuje Państwu za pomoc.
Co znaczy ze brakuje masz tylko jeden fc w portach com?

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
w załączniku to co się pokazuje przy próbie instalacji sterownika.
Spróbuj z innymi sterownikami tez miałem podobny problem

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Nie bardzo rozumiem co chcesz osiągnąć.
Zobacz, niektóre tablety obsługują modemy HiLink jako karty sieciowe/ethernet na USB.
zgadza się, ten niestety go nie obsługuje (lark 70.65). Aby zaczął działać muszę dodać sterowniki do niego, a wcześniej ( zgodnie z tutorialem http://darmowyinternet.net/forum/temat-i...5dze%C5%84 ) odczytać jego port i w topnetinfo zmienić ustawienia modemu. Niestety nie mogę się do tych ustawień dokopać, bo nie wiem na jakim porcie jest zainstalowany modem.
HiLink w trybie tymczasowego (jak i trwałego przełączenia HiLinka w tryb tradycyjny) przełączenia także nie zadziała - ma inne identyfikatory VID i PID. Musisz go przerobić na modem typu tradycyjnego, opis (dość ryzykowny i skomplikowany, do tego nieodwracalny) jest na tutejszym forum.
Nie zachęcam, dlatego nie podaję od razu linka.
Rozumiem, w takim razie dam sobie spokój. Chciałem ten tablet wykorzystać jako router, bo leży nieużywany, ale pewnie i tak długo by to nie potrwało, bo aero wprowadzi captcha
Przekierowanie