Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: [Pytanie] ZTE MF 667
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam drobne pytanie, czy ten modem ZTE MF 667 będzie w pełni obsługiwał aero2 ? W opisie przedmiotu pisze, że jak najbardziej tak jest, lecz w liście modemów niezgodnych forum jdtech tam figuruje. Może ktoś sprostować ? Błąd jest w tabelce, czy po prostu allegrowicz chce naciągnąć ?
Wg informacji wujka Google (na stronach PL i EN):
ZTE MF 667 obsługuje częstotliwości:
2G GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz
3G UMTS/HSPA+ 2100MHz
Czyli nie ma UMTS 900MHz na którym działa Aero2.
A poza tym wisi od dawna w moim zestawieniu:
http://jdtech.pl/2011/06/aero2-zestawien...dowie.html
Tylko Jakubie kolega myślał, że może w tabelce jest błąd Wink
Jednak internet twierdzi, że tabelka jest OK, a sprzedawca allegro zrobił błąd w opisie :]
Jak ktoś ma cierpliwość - nie neguję, że możliwe są wersje MF667 - jakby nie działało mamy pełne prawo zwrotu do sprzedawcy.
Może koleś ma wersje jakas egzotyczna jak pisze ze megafon to może działać z Aero2 ale ja bym nie ryzykował, z resztą masz 10dni na odstąpienie bo sprzedawca jest firmą wiec najwyżej koszt przesyłki pokrywasz

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Czyli wychodzi na to, że w Polsce dalej figurują takie typki, które naciągają naiwniaków na "tani sprzęt".
Więc kupuje tego Huawei e3131s-2 i mam nadzieje na bezproblemową współprace.

Pozdrawiam.

PS: Do zamknięcia Smile
Wiesz może jemu działa, nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich modemów

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Kilka przypadków mnie zadziwiło, ale jak są wątpliwości, zawsze umieszczam na czerwonej liście z ew. uwagą.
Przekierowanie