Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Problemy z zasięgiem - okresowe zanikanie sygnału
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio dostaję sporo komunikatów o okresowych zanikach sieci w różnych częściach Polski - wygląda to na awarie lub prace w sieci - raportujcie takie problemy - najlepiej w tym wątku podając orientacyjną lokalizację, czas zaniku (zaobserwowany początek i ewentualnie koniec) i objawy (całkowity brak sygnału w miejscu, w którym sygnał wcześniej był, brak działania usługi, niewpuszczanie do sieci mimo sygnału itd).
Malopolska przekaznik POLWIES kolo Brzeznicy /SKAWINA/ od czwartku 15 marca wystepuja powazne problemy zanik sygnalu sygnal slabszy niz poprzednio czesto wystepuje przerwa w odbiorze sygnalu trzeba czekac na nowy sygnal dioda zielona .Obecnie w piatek 20.45 jest sygnal stabilny ale slabszy niz poprzednio .Nigdy takie objawy nie wystepowaly.Moze rzeczywiscie to prace techniczne.
Mam podobne raporty z Torunia, oraz Piaseczna pod Warszawą - sygnał był, zniknął, po czym się pojawił nieco słabszy. Wcześniej podobne informacje (także na forum) pojawiły się niedługo po awarii z okolic 21 lutego. Wygląda to jak jakaś reorganizacja nadajników.
Ja sam zaobserwowałem na jednym z nadajników w centrum Warszawy (na ul. Świętokrzyskiej) - nadajnik zniknął na kilkanaście godzin, po czym pojawił się ponownie.
i w związku z tym (chyba) podzieliłem wątek "chyba mnie odcięło"
http://forum.jdtech.pl/Watek-aero2-probl...ie-odcielo
Czy w Gdańsku i okolicach są jakieś problemy z Aero 2 wczoraj i dzisiaj nie ma sygnału. Może ktoś ma podobne problemy? Nie wiem czy to jest awaria czy coś z moim sprzętem.
Mam zanik sygnału Aero 2, w dniu dzisiejszym a wczoraj pracował bez zarzutu Warszawa- Radość
Przekierowanie