Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Który tablet wybrać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

myherart

witam

który z tych dwóch tabletów będzie lepszy?
Opel
Audi
Różnica w cenie jest zauważalna, więc proszę o poradę.
Ja szedłbym w stronę Lenovo

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Po opisie brałabym Lenovo.
Mocno bym się jednak zastanawiał nad wielkością ekranu a co za tym idzie masą teletu .
Jezeli nie masz problemów ze wzrokiem to raczej skłaniałbym się ku mniejszej przekątnej a co za tym idzie mniejszej masie przy takiej samej rozdzielczości lub większej .
A i jeszcze jedna praktyczna uwaga. W tablecie którego niedawno używałem przycisk odblokowania ekranu jest z boku . W użytkowaniu okazuję się to bardzo nie praktyczne. Gdy tablet leży to nie da się go odblokować nie używając dwóch rąk . Nawet jezeli ma się go w reku to i tak trzeba całkowicie zmienić sposób uchwytu aby odblokować urządzenie
Przycisk w płaszczyźnie ekranu byłby znacznie wygodniejszy.
Też sugeruję Lenovo.
Widzę, że znaczna różnica w pojemności baterii... co przełoży się na dłuższy czas pracy; tak samo inne parametry bardziej na plus.
Z doświadczenia nie polecam sprzętu Acer'a, za to Lenovo ma bardzo mały odsetek serwisowy.

myherart

Hmm no dobra. Dzisiaj też rozmawiałem z paroma kumplami i tez stawiali jednoznacznie na Lenovo. Mam nadzieję, że to będzie dobry zakupSmile.
Podziel sie wrażeniami jak kupisz , nie od razu ppbaw sie trochę załaduj trochę aplikacji żeby zobaczyć jak działa nie out of the box tylko po jakims czasie używania

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送

myherart

Ehh trochę mi się skomplikowały kwestie budżetowe i mogę dać maks 900 zł. Wiem, że to inny poziom niż tamte..
W czym problem?
Są w jednakowej cenie w Komputroniku czyli poniżej 900.
Mam NavRoad Nexo Free, opisałem go tutaj.
Podtrzymuję pozytywną opinię o nim .

myherart

No i dobra. Wczoraj zakupiony został ten Nexo i mam nadzieję, że dzisiaj/jutro będę mógł odebrać w punkcie. dam znać jak działa.
Przekierowanie