Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: CELL-C CONNECTOR program do połączeń ZTE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
do pobrania stąd

to jakby kolejna odmiana Joinair chociaż bardziej wołał o odinstalowanie 3connect więc pewnie to jego klon, program do połączeń dla ZTE (wg opis miał działać z Huawei również ale z k4505 nie zadziałał) niby nic nowego ale funkcja autoconnect on startup i reconnect on lost connection pewnie się przyda posiadaczom modemów ZTE pewnie nowsze modele nie zadziałają ale mf100 czy mf631 pewnie tak, jak są chętni do testów to proszę pisać raporty, ustawienia apn dla kogoś kto się zna nie będzie trudne dla innych może trochę upierdliwe w razie czego pisać do mnie pomogę
[attachment=915]

TUTAJ INSTRUKCJA JAK USTAWIĆ DLA AERO2
INSTRUKCJA W OBRAZKACH
Podrzuć link jakiś.
Zrobione przy pisaniu zapomnialem

Wysłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Na stronie operatora jest podział ze względu na modemy ZTE, Huawei i Nokię Wink
Kompatybilność modemów dla danego typu sieci znajduje się tutaj
To nie producent a operator Big Grin
Nawet nie zagladalem na ta stronę nie pomyślałem .
szczególnie ciekawa jest ta tabela, ale to tabela kompatybilności z siecia cell-c umts 900 a nie z softwarem, na pewno przydatna z punktu widzenia Aero2 tyle ze trochę sami podają nie jednoznacznie e1752 w tabeli ok (w rzeczywistości też) a polu speed stick types (trochę wyzej )

SpeedStick Specs:
HSDPA/UMTS 2100/1900MHz
GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz
Support 7.2 Mbps HSDPA services

Ale wracając to softu to ten twój pierwszy link to sa chyba update do roznych modemów (chyba poza nokia gdzie pewnie update jest tylko na komputer reszta pewnie wgrywa sie na modem) które sa charakterystyczne dla dla konkretnego producenta
從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Przeczytałem Guide'a, to jest update Connection Manager'a dla modemów Cell-C.
Przekierowanie