Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E5220 będzie dobry?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zamówiłem aero2,w tym tygodniu mają wysłać karte więc musze kupić urządzenie do odbioru tego dobrodziejstwa Wink
Szukam najtaniejszego routera mobilnego do aero2
Znalazłem huawei e5220 z PLAY za 189zł.
Jest coś tańszego i współpracującego z aero2?
Poszukaj na allegro jesli chcesz taniej. Za ta cene to chyba teraz najtańszy mifi

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Tak, E5220 jest teraz jednym z najtańszych i dobrze działających routerów mobilnych do Aero2 - ponownie dzięki Play.
A, który jest lepszy : E5220 , czy ZTE MF60 ?
Według mnie e5220.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Coś tańszego i dobrego nie ma.

Według mnie lepszy ZTE, ma wyświetlacz i wydaje mi się bardziej mobilny. Ale są trudności z zakupem baterii. i stosunek do ceny przy tym e5220 z play'a jest gorszy.
MF60 ma ekran i gniazdo antenowe, ale według mnie jest nieco mniej stabilny i trzeba uważać na źródło - niektóre MF60 nie mają opcji pracy z roamingu i trzeba co godzinę klikać "połącz". Wersja z polskiego Tmobile nie ma tego problemu. MF60 nieco bardziej się grzeje i potrafi z tego powodu wyłączyć. Ale i tak go sobie cenię Smile
Po parodniowych testach jest dobrze jestem z niego zadowolony, trzyma na baterii około 4 godzin przy słabym zasięgu zachowuje się ciutke stabilniej niż E3131, połączenie jest wznawiane w pare sekund czasem nawet nie odczuwalna jest przerwa, tak samo szybko znajduje sieć. Gdyby ktoś miał odnośnie niego jakieś pytania proszę pytać postaram się odpowiedzieć
Możesz wrzucić printscreena z wersją hardware chciałem porównać z vodafone r206 ktory mam teraz do dyspozycji. Masz udostepniona microsd przez www?

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Na Allegro stoją najtaniej po 145 zł. Czy trzeba coś konfigurować po włożeniu Aero2 ?

Aha - jest jeszcze w podobnej cenie Huawei E585 . Ma slot na kartę. Nie wiem tylko czy z baterią podobnie jak w 5220 czyli 4 h ? No i nie wiem co mi ta karta daje w przypadku mobilnego routera.
(01-03-2014 15:11)Darth Artorius napisał(a): [ -> ]Na Allegro stoją najtaniej po 145 zł. Czy trzeba coś konfigurować po włożeniu Aero2 ?
[ciach]
Zawsze trzeba skonfigurować Wink
Na początek wystarczy wpisać dobry APN - darmowy
Witam,
właśnie odebrałem swój router huawei mobile wifi e5220, ale mam z nim problem. Otóż po włączeniu, podlączeniu do ładowania wyświetlają się wszystkie ikony w kolorze zielonym i cały czas świecą. Nie jest widoczny przez urządzenia. Jest tam włożona karta Aero2.
Czy to normalne?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
Nie powinno tak być... symbol koperty powinien się wyłączyć.
Sprawdź czy karta SIM jest dobrze włożona.
Chyba ze router z drugiej ręki i są tam smsy poprzedniego właściciela. Powiedz cos więcej bo nie jest widoczny to może być wiele powodów, nie jest widoczny wifi czy usb

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
przypominam, że problemy rozwiązujemy na forum, a nie przez PW (dzięki temu rozwiązanie trafi do przyszłych czytelników)
Przekierowanie