Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Wifi Partner WP-R 1800
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
w związku z likwidacją marki WiFiPartner

a może i upadkiem importera? co można sprawdzić "organoleptycznie" - oto adres firmy:

Innovation Polska
North Gate Building
ul.Bonifraterska 17,
00-203 Warszawa
recepcja: 6 piętro

proponuję korzystanie z tych resztek wsparcia które pozostały w internecie
https://web.archive.org/web/201409230547...pport/home

natomiast ofertę z września 2014 można zobaczyć tam
https://web.archive.org/web/201409181601...artner.pl/
Moze sponsorowanie aero2forum ich pogrążyło Wink
raczej w odwrotną stronę...

a tak swoją drogą WiFiPartner musiał mieć masakryczną ilość odsłon sądząc po ilości zrzutów na archive.org (których ilość jest m.in. sterowana przy pomocy takich statystyk jak alexa)

sam pomysł na import był dobry, tylko pewnie brakło kapitału, aby konkurować z paroma importerami gigantami obecnymi na polskim rynku, czy chociażby z innymi markami routerów tych "markowych" tak naprawdę tylko nieco droższych oraz w zasadzie identycznymi chińczykami sprowadzanymi na zasadzie importu walizkowego - te za to były tańsze i jak widać wsparcie mają równie dobre bo zerowe Big Grin
Też uważam, że pomysł dobry (rozmawiałem nawet z ekipą z tej firmy), ale w biznesie trzeba mieć nie tylko pomysł i wykonanie (tutaj wszystko było), ale też trochę szczęścia.
Nie wiem, czy nastawienie głównie na Aero2 było dobrym pomysłem, poza tym sprzęt to jednak był średniej klasy i mało się wyróżniał na tle innych produktów rynkowych. Mimo to wszystko całkiem nieźle działało. Ale głębokość rynku (dzięki zestawieniu modemów, na które wszyscy zainteresowani Aero2 trafiali) znałem całkiem nieźle i wiedziałem, ze większa firma się tym nie wyżywi. Ale hasło "zgodny z Aero2" ciągle wisi i pewnie będzie wiele lat się pojawiać, często niezgodnie z prawdą.
Stron: 1 2
Przekierowanie