Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Modem w porty com zamiast modemy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 3a8yby5y.jpg]
Próbowałem już różnych czarów i nic
Dostał update softu proba na innym komputerze (win 8 widzi tylko cdrom) inny kabel (chodzi o e220) o dziwo nazwe sieci wyswietla w tni i MP ale połączyć nie.
Chyba ze to wina kompa albo jakiegoś wirusa? Angry

Uff ruszył nie wiem co to spowodowało może próba update na jeszcze wyzszy ale zapakowal we właściwe miejsca

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Port COM w modemach zwykle się pojawia, ale poza tym potrzebny jest głównie PC UI.
Oj dziś to same porzadkowanie sprzętu. Jeden naprawilem drugi uwalilem chciałem wgrać od innego modelu dashboard do mf636 (padł)
Teraz mam problem z innym modemem, kumpel mi podrzucił hilinka e3231Ws nie wiem co on z nim zrobil ale jest on jakby w połowie drogi między hilink a zwykły i ani w ta ani w ta nie ruszy tzn.
System Windows 8 go nie chcial go zainstalować sterowniki wrzucone przez usera 6666 dopiero pomogly (dzialaja zarowno na 8 jak i xp od lesiolo tylko na xp mi pasowaly)
Nie ma go w modemy ani w karty sieciowe, widać go jako
fc aplication interface i
fc pc ui interface w portach com ale przy wyborze w tni wywala blad i nie da się wysłać komendy Sad
Modem miga na zielono wiec nie widzi tez sieci, sądzę że może być walniety juz nieodwracalnie i chyba kosz mu pomoże.
Może jest jakaś metoda żeby mu wysłać komendę AT, ale mnie nic nie przychodzi próbowałem putty i hyperterminal ale bez skutku.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
update: znalazłem wzmianke od jakuba w tym watku http://forum.jdtech.pl/Watek-dziwna-wers...-orange-pl okazuje sie ze pid jest taki jak pogrubiony
2. E3131 HiLink:
12d1:14db (po przełączeniu w tryb modemu: 12d1:1442)

czyli koles przelaczyl w tryb zwykly ale chyba cos namieszal wgrał jakies fw od innego i teraz nie chce sie przyznac Big Grin bo wersje fw i dashboardu nie pokrywaja sie z tymi ktore umiesciłem w wątku o tym e3231
probowałem różne dashboardy i fw od 3131 w nadzieji ze moze cos zaskoczy ale nic
Przekierowanie