Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: HTC Desire HD AT&T (pochodzący z USA) czy współpracuje z Aero2 [niezgodny]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Mam problem z działaniem Aero2 na niedawno zakupionym telefonie HTC Desire HD. Telefon jest z Ameryki, gdzie pracował na częstotliwości 850Mhz.

Szukając pomocy w internecie doszukałem się informacji, że aby aero2 mogło się połączyć z siecią potrzebna jest zmiana częstotliwości na 900Mhz.

Używając kodu *#*#4636#*#* dostałem się do SERVICE MODE mojego DesireHD, jednak nie udało się zmienić network type na WCDMA 900.

Wybrałem WCDMA preferred sposród opcji (WCDMA preferred, GSM only, WCDMA only, GDM auto (PRL), CDMA auto (PRL), CDMA only, EvDo only, GSM/CDMA auto (PRL), Unknown)

Telefon posiada wersję Androida: 2.3.3
Wersja HTC Sense 2.1

Proszę o pomoc i informacje czy możliwe jest działanie Aero2 na tym telefonie oraz jak to zrobić Smile

[edit by szopen] zmiana tytułu wątku
(09-02-2014 18:42)skenay napisał(a): [ -> ]Proszę o pomoc i informacje czy możliwe jest działanie Aero2 na tym telefonie oraz jak to zrobić Smile

Nie jest możliwe.


從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
(09-02-2014 18:44)spag napisał(a): [ -> ]
(09-02-2014 18:42)skenay napisał(a): [ -> ]Proszę o pomoc i informacje czy możliwe jest działanie Aero2 na tym telefonie oraz jak to zrobić Smile

Nie jest możliwe.


從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送

dlaczego?
(09-02-2014 18:42)skenay napisał(a): [ -> ]Telefon jest z Ameryki, gdzie pracował na częstotliwości 850Mhz.

Dlatego, wersje US na 99% nie mają umts900

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Wersja US nie posiada obsługi UMTS 900, bo została ona zastąpiona obsługą UMTS 850. Wymienić trzeba cały telefon (a dokładniej płytę główną, czyli 100% elektroniki).
http://www.gsmarena.com/htc_desire_hd-3468.php
Przekierowanie