Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Czy istnieje gg na Androida bez tyg opłat za korzystanie ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Wiecie może czy istnieje taka aplikacja gadu gadu na sys android, która działa tak ja ta na windowsa ? Chodzi mi o to by były tylko pobierane i wysyłane dane pakietowe, by nie było żadnych tygodniowych ani miesięcznych opłat od operatora.
Jeśli znacie taką apk poprosiłbym o link.
PZdr
https://play.google.com/store/apps/detai...andu&hl=pl
w podobnych znajdziesz jeszcze inne aplikacje oferujące pracę w protokole gg (łącznie z oficjalnym klientem gg)
Andkowy GG pobiera opłaty? Jakos nie zauważyłem, chyba kiedys byla eraGG która brała cos tygodniowo ale teraz nie, sprobuj vcommunicator bardzo dobry jest

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Ok, no słuchaj pobrałem z marketu jakiś czas temu korzystałem z 2 tygodnie i gdy chciałem się zalogować na ekranie pojawił się komunikat, aby korzystać dalej z usługi wyślij sms i były różne warianty na tydzień, dwa i miesiąc, sieć Play. Dzięki za odpowiedź
Dawniej były dwa rodzaje gg (i podejrzewam, że to z tego wynika).

Jedno płatne, ale na samo GG transmisja była darmowa.
Drugie open (normalne) i płaciło się tyle co za pakiet danych (ale to za czasów javy).

GG w sklep google play i każdy alternatywny komunikator wymagają jedynie dostępnego łącza internetowego (aero2, operator mobilny, wi-fi). Masz pewnie jakieś GG zainstalowane przez operatora albo telefon z java'ą
Przekierowanie