Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: internet aero na kartach sim innych operatorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam tak jak w temacie czy są jacyś operatorzy kart sim na których można się połączyć do darmowego internetu po wcześniejszej konfiguracji apn z internetu chce korzystać w telefonie a dokładnie xperia j.
Nie rozumiem pytania.
W celu uzyskania połączenia z Aero2 - trzeba mieć kartę Aero2.
Jeżeli chcesz korzystać z oferty konkretnej innego operatora - musisz mieć kartę SIM przez niego wskazaną (czasem nie ma możliwości zmiany taryfy na taką specjalną).
I nie - nikt poza Aero2 nie oferuje niczego, co by się zbliżało do darmowego internetu pod względem ceny.
czytałem że można było się połączyć do darmowego internetu aero na telefonach z kartami sim plusa, carrefour mova i jakiejś tam jeszcze dlatego zainteresowało mnie to czy to jeszcze możliwe. Jeżeli mogę wydać na starter 5zl od ręki bez czekania miesiąc w przypadku aero chętnie bym wybrał 1 opcję
WYJASNIENIE
DO DARMOWEGO INTERNETU AERO MOŻESZ POŁĄCZYĆ SIĘ TYLKO Z KARTĄ AERO W TELEFONIE/MODEMIE z inną kartą plusa/operatora wirtualnego który ma umowę z plusem możesz sie połączyć do nadajnika Aero z którego korzystają użytkownicy darmowego internetu Aero ale ty PŁACISZ za korzystanie zgodnie z taryfa jaka jest u twojego operatora. Acha nigdy wcześniej nie było to możliwe jeśli gdzieś przeczytałeś to napisz do gościa ze się myli albo ty coś źle zinterpretowales.
Czy teraz jaśniej?

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
tak wszystko jasne dziekuje!!
Dodam jeszcze, że faktycznie, były oferty specjalne operatorów, które wymieniłeś - ale to nie było Aero2 ani BDI, tylko ich własne, wcale nie takie darmowe, oferty komercyjne. Mova i Freem już z resztą nie istnieją.
Przekierowanie