18-01-2014, 23:39
Witam
Otóż nie wiem czy problem leży po stronie nadajnika (czy jak to też się zwie), czy po stronie modemu. Przejdźmy więc do tematu
Posiadając stary modem zakupiłem internet mobilny Orange, wszystko git majonez internet śmiga bez żadnych problemów przez dobre dwa tygodnie, a od kilku dni mam problem, internet potrafi się rozłączyć niespodziewanie i nieprzewidywanie. Nie wiem czy problem leży po stronie odpowiedniej konfiguracji, ale modem przerzucając się na tryb WCDMA traci internet (na telefonie jest identycznie), działa na HSPA+, co i tak nie tłumaczy tego że na obu sprzętach posiedzę przez 2h bez problemów lub jak wczoraj stracę internet na pół dnia.
Byłbym wdzięczy za wszelką pomoc
ps. myśląc że coś go strzeliło wgrałem nowy firmware od pana lesiolo o jest identycznie z tym że zasięg jest trochę lepszy
Otóż nie wiem czy problem leży po stronie nadajnika (czy jak to też się zwie), czy po stronie modemu. Przejdźmy więc do tematu
Posiadając stary modem zakupiłem internet mobilny Orange, wszystko git majonez internet śmiga bez żadnych problemów przez dobre dwa tygodnie, a od kilku dni mam problem, internet potrafi się rozłączyć niespodziewanie i nieprzewidywanie. Nie wiem czy problem leży po stronie odpowiedniej konfiguracji, ale modem przerzucając się na tryb WCDMA traci internet (na telefonie jest identycznie), działa na HSPA+, co i tak nie tłumaczy tego że na obu sprzętach posiedzę przez 2h bez problemów lub jak wczoraj stracę internet na pół dnia.
Byłbym wdzięczy za wszelką pomoc

ps. myśląc że coś go strzeliło wgrałem nowy firmware od pana lesiolo o jest identycznie z tym że zasięg jest trochę lepszy