Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Mobilny router wifi z możliwścią podłączenia anteny zewnętrznej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!
To mój pierwszy post na forum... pozdrowienia dla wszystkich użytkowniczek i użytkowników Smile

Chcę rozszerzyć możliwość wykorzystania Aero2 poprzez zakup mobilnego routera wifi. Chodzi mi o użytkowanie go w domu (drukarka, tablet) i w podróży samochodem. Zależy mi na tym, żeby router miał możliwość podłączenia zewnętrznej anteny (wystawianej poza mieszkanie, na samochód). Z informacji wyczytanych na forum taką możliwość może dawać HUAWEI E586Bs-2 ->
http://forum.jdtech.pl/Watek-wybor-route...o-do-aero2
ale z tego co się dowiedziałem nie ma on wejścia zewnętrznej anteny.

Proszę o pomoc w tej sprawie...

Pozdrowienia
Jest odmiana e586 taka prostokątna ktora ma wyjście na antenę poza tym sa inne modele np. e5332

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Dzięki spag za nagłą odpowiedz i pomoc Wink!
Czy mógłbyś podać, jeśli są Ci znane (tak już dla ścisłości) dokładne symbole wymienionych routerów?
Może jakieś sugestie co do "sprawdzonych / sprawdzających się" anten jakie można z nimi zastosować?
E5332-2 to całkiem udany i sprawny model.
Więcej możesz znaleźć w tabeli
http://jdtech.pl/2011/06/aero2-zestawien...dowie.html
Szukasz WiFi w kolumnie Int(erfejs) oraz zaznaczenia w kolumnie Ant(ena)
Dzięki JD za wskazówkę odnośnie tabeli. Jakby nie było dużo tego rodzaju routerów nie ma...
Nie jest to bardzo duży rynek, ale kilka modeli godnych polecenia się znajdzie.
Wybrałem z tabeli następujące modele: E355s-2, E5332s-2, M5350 (brak T w tabeli), MF60. Są to modele w moim zasięgu cenowym. Jeśli ktoś z Was forumowiczów ma jakieś praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu w. w. w kwestii tematu proszę o podzielenie się spostrzeżeniami (bezproblemowość działania, dogodność do ciągłej pracy, wyświetlane na routerze informacje o połączeniu).
MF60 ma fajną czułość, gorzej ze stabilnością.
E5332s-2 - bez zarzutu.
M5350 - całkiem fajnie się sprawuje, jednak niczym się nie wyróżnia. Też mi się udało go 'zdziwić' tak, że musiałem wyciągać baterię, ale pojawią się pewnie niedługo nowe firmware.
Przekierowanie