Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Aero2 Wysyłka kart już po 4 dniach roboczych 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
7.01.2014r (wtorek) złożyłem wniosek o użyczenie karty Aero2, 8.01.2014 (środa) dokumenty trafiły do Rzeszowa, ponieważ wysłałem je priorytetowym poleconym. Dziś tj 14.01.13 (wtorek) otrzymałem na email wiadomość z potwierdzeniem wysłania karty za pomocą listu poleconego. Forma przesyłki raczej się nie zmieniła i nadal jest to ekonomiczny, ale 4 dni robocze to bardzo krótki czas w porównaniu do tego co było, wiem, że od jakiegoś czasu się to zmieniło i wszystko jest przyspieszone, ale daje info jak to wygląda w nowym roku. Teraz tylko czekać na kartę, w załączniku daje zrzuty z poczty email. Pozdro[attachment=849] [attachment=850]
U mnie wniosek o wydanie kart wysłany 03.01.2014 r., dotarł do Rzeszowa 07.01.2014. Na poczcie e-mail info o wysłaniu karty 10.01.2014 r. karta w domu 14.01.2014 r. Smile
Nom 11 dni to bardzo szybko, do tego co było kiedyś, to bardzo duży plus w stronę Aero2, dam znak gdy mi karta przyjdzie, może jeszcze w pt, a jak nie to w pon powinna być Wink
Ja około miesiąc temu czekałem równo tydzień od Wysłania dokumentów.Szybko dosyć się teraz uwijają:-)
Dzisiaj przyszła mi karta o godz 11 do domu, także po 9 dniach od złożenia zamówienia Smile Nową kartę uruchomiłem w E173-u2, początkowo resetowało połączenie co kilka minut, ale wymuszenie WCDMA usuneło problem i gdy połączenie zerwie się po godzinie dioda mruga na niebiesko, nie rejestruje się na nowo. Poziom sygnału 92% w bloku bez żadnej anteny, poniżej daje wynik speedtestu, jakiś błąd na pingu Tongue
[Obrazek: 76704373]

Sory test pokazał złe wartości, ponieważ w tle Uptade robił mi Steam, o czym mnie łaskawie nie poinformował Tongue poniżej daje test sprzed chwili, bez działania programów w tle.
[Obrazek: 76704873]
Czyli w zasadzie w granicach błędu pomiarowego wyniki OK.
Zuzix, to nie temat o prędkości. Ja wiem, że tu na forum lubimy takie multi-tematy ale postaraj się pisać w odpowiednim wątku.

Z góry dzięki ; )
Wniosek wysłany 7.07 a dzis 10.07 mail z informacja o wyyslce karty.....zobzczymy kiedy dojdzie
Wątku nowego nie będę zakładał więc pytanie tutaj.

Jak wygląda obecnie czas dostawy przy zamówieniu karty Aero2 przy całej procedurze w formie elektronicznej?
Bez zmian, działają od dawna ekspresowo.
OK. Dzięki za informacje.
Przekierowanie