Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: LG P350 a adapter dual sim?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Czy ktos wie moze czy bedzie dzialal na tym telefonie z androidem jakis adapter dual sim? chcialbym korzystac z aero2 na zmiane z plusem.
Adapter dual Sim? Pierwsze slysze o czyms takim... Raczej nie wierzylbym w sprawnosc i funkcjonalnosc takiego urzadzenia
To mało wiesz. Od dawna już jest takie uradzenie na rynku. Sam go uzywalem w jednej z moich nokii i sprawdzalo sie bardzo dobrze, jedynie zauwazylem torszke szybsze zuzycie baterii.
Teraz chcialbym wiedziec jak to jest z symbianem no i najlepiej z lg P350.
ciężko trafić w działający adapter, poza tym sensowny kosztuje kilkadziesiąt zł i więcej...
kiedyś do symbianowej Nokii szukałem i chyba 7-my dopiero działał; niestety firmy nie pamiętam, ale był niemiecki albo szwajcarski (z naciskiem na to drugie)
pzdr
pawelarc


Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
Do każdego prawie modelu telefonu trzeba dobierać odpowiedni adapter. Według mnie to tak samo przyjemne i zabawne, o skuteczności nie wspominając, jak podłączanie modemów do tabletów - czasem się udaje, czasem działa kolejny, a zwykle więcej z tym problemów, niż pożytku.
Przekierowanie