Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E313-s2 Automatyczne połączenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Mam problem z automatycznym wznawianiem połączenia. Mianowicie mam coś inaczej niż w artykule. APN komendę wprowadziłem ale dalej coś nie tak.
[Obrazek: 55376616271309659081.png]
Nie wykonujesz instrukcji dokładnie. Edytujesz ustawienia karty sieciowej modemu (to część dotycząca sterowania w trybie NDIS - dla Mobile Partnera/Play Online), a nie połączenie telefoniczne (typu PPP) utworzone na potrzeby połączenia przez modem (nie masz go jeszcze dodanego do systemu, ale to od Nokii się też nadaje, póki Nokia nie jest podłączona).
Mam dobrze do tych słów: ,,Zatwierdzamy zmianę OK (pamiętaj, że aby później użyć karty innego operatora w tym modemie, na tym komputerze musisz przywrócić stan pierwotny czyli usunąć Dodatkowe polecenia inicjujące!).

Wracamy do Panelu sterowania. Tym razem skupiamy się na Połączeniach sieciowych."

To połączenie od Noki usunąłem.
Dodaj nowe połączenie telefoniczne dla tego modemu.
Dobra tylko które bo dodałem ale nie jest aktywne. Cały czas aero jest aktywne na połączenie lokalne 11
Z pewnością nie może być aktywne połączenie z Internetem na tym modemie - Mobile Partner czy odpowiedni musi być wyłączony, a połączenie z siecią rozłączone.
Dzięki, sam jakoś doszedłem po twoich wskazówkach Smile
Przekierowanie