Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: alcatel one touch pro evo 7
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam mam pewien problem, otóż dziecko zablokowalo mi możliwość odblokowania tabletu metodą zapamiętanego śladu i nie mogę teraz z nim nic zrobić, chce jakiś login i hasło google którego nie znam.
jest jakaś możliwośc obejścia tej blokady?
nie wiem może wejśce do cwm? a jesli tak to w jaki sosób bo kombinacja klawisza volume + i power nie działa.
proszę o pomoc
chodzi o login i hasło do twojego konta google - raczej musiałeś je podać, przecież jest to konieczne do normalnego korzystania z androida, jeśli nie podałeś go podczas pierwszej konfiguracji, to możesz przyjąć, że utraciłeś wszystkie dane z urządzenia, bo jedyną metoda jest pełny reset urządzenia

wejście do CWM? a zainstalowałeś go wcześniej? (zazwyczaj wystarczy wrzucić włąściwa wersję na kartę microsd)

pewnie masz na myśli tryb recovery - oczywiście możesz wypróbować wszelkie możliwe kombinacje klawiszy (nic strasznego się nie stanie jeśli użyjesz niewłaściwej kombinacji) ale opis jest np. tam:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic25...l#12227878

PS używasz tego tabletu z Aero2 ?
(jeśli nie to pewnikiem wątek do przeniesienia w inne miejsce)
Przekierowanie