Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: ZTE MF60 Problem z połączeniem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Mam mały problem z połączniem ZTE MF60 do lapotpa (Samsung Electronics Intel R Atom TM CPU N2100 1.60 GHz). Wszystko ładnie zainstalowałam, wpisałam hasło z routera, jednak podczas otwierania strony (ufi.home) aby wpisac tam kod PIN pojawia sie strona T mobile w jezyku angielskim pomimo ustawienia na jezyk polski. Po wpisaniu hasła "admin" otwiera sie strona, na ktorej powinnam wpisac kod PIN jednak nic sie nie wyswietla, jedynie menu w jezyku angielskim i nic wiecej, zadnej tabelki w ktorej nalezy wpisac kod PIN. Przez to nie mogę ukonczyc instalacji.
Bylabym bardzo wdzieczna za odpowiedz co robic!
Ale przecież PINu nie ma na kartach Aero2?
Moze koleżanka ma kartę Orange

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Zakładam naiwnie, że w dziale Aero2 pytanie dotyczy Aero2 Smile
Niestety chodzi o siec T mobile Smile Nie znam sie specjalnie na tych rzeczach wiec bylabym bardzo wdzieczna za pomoc Smile
nie wiem czy cokolwiek to pomoże,
ale wiedząc, że mam kartę z aktywnym PINem i przypuszczając, że może to stanowić problem...
włożyłbym kartę do dowolnego telefonu i z jego poziomu wyłączyłbym PIN

PS ponieważ przypuszczałem, że nie chodzi o Aero2, wątek przeniosłem do innego działu już wcześniej
Przekierowanie