Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Option iCON 515M
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Pomoże mi ktoś? Wytłumaczy jak na tym modemie się zalogować do aero? Mam na wifi "Business Everywhere" ale jak chce się połączyć wyskakuje ze mam podać nazwę użytkownika i hasło. Co to za konto?
Wyłącz ten program i próbuj z tni lub o2 connection manager

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
jaki tni?
tym o2 nie moge sie polaczyc ;/
Apn trzeba dodać a widzi ci sieć w oknie programu?

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Tylko tak dla pewności dodam, że Aero2 to sieć komórkowa, a nie WiFi.
Przejrzyj wątek o k3805 post #67 tam nasz jak wyświetla aero w o2cm a apn dodajesz (mniej więcej) settings/internet connection/new 3g profile > name aero apn darmowy i klikasz add/save. W tym samym wątku post #94 masz obrazek jak ma wyglądać "aktywowany" modem trzeba go wybrać i kliknąć choose wtedy wszystko powinno grać.
Jak dasz connect program sam znajdzie apn i połączy.

Wysłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
otworzyłem ten profil aero ale jak mam znaleźć modem w tym programie?
ja się na tym słabo znam więc proszę o szczegółowy opis jak to zrobić, dzięki Wink
Zakladka devices poniżej albo powyzej intenet connections

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
ale co ja tam mam zrobić? wytłumacz mi bardziej

a w topnetinfo nie mam do wyboru "port do komunikacji z modemem przy pomocy poleceń at"

nie widzi mi modemu
A w menedżerze urządzeń widać modem i porty com?

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
nie widać ;/ ale modem świeci na czerwono a jak go pierwszy raz włożyłem to instalowały się jakieś sterowniki chyba
A simlock masz ściągnięty?

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
jak to sprawdzić?

Stacje Dysków: ZCOPTION Icon SD Reader USB Device, to to?
Simlocki sprawdza się np. za pomocą aplikacji dc-unlocker.
tam nie ma tego modelu modemu bo juz probowalem
Jesli masz wersje Orange to na 99% masz simlocka którego sie nie da ugryźć poki co Sad jedyne wyjścia zeby zainstalować to pewnie przez business everywhere lub ściągnąć ze strony optiona sterowniki.

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Może ktoś mi podać link do prawidłowych sterowników? W menadżerze urządzeń pisze, że jest aktualny zainstalowany. Przez business everywhere nie umiem.
Teraz w topnet info mam port wybieram go klikam na komunikację at i wyskakuje taki błąd "błąd dial-up nr 618. The port is not open. "
Wracając do źródeł - sprawdziłeś tego simlocka, czy nie?
1. Użyj karty Orange i zobacz, czy i jak się loguje do sieci Orange - jak wygląda dioda itd.
2. Użyj karty Aero2 i zobacz, czy są jakieś różnice.
Stron: 1 2
Przekierowanie