Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: IDM a Aero 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam posiadam internet Aero 2 który łączy się automatycznie za pomocą AutoConnect. Podczas pobierania plików za pomocą Internet Download Manager po godzinie pobierania internet automatycznie się łączy i w tymże programie pojawia się okienko do wprowadzenia hasła. Oczywiście sieć nie jest zabezpieczona i trzeba tylko potwierdzić enterem. Czy da się tak skonfigurować IDM aby to okienko nie wyskakiwało i żeby pobieranie startowało automatycznie bez potwierdzania hasła? Pozdrawiam
A skąd pobierasz pliki?
Ze stron na których można oglądnąć filmy np. zalukaj.tv
Prawdopodobnie te strony nie obsługują wznawiania połączeń w trybie bezpłatnym.
Połączenie jest wznawiana.Tylko chodzi o skonfigurowanie IDM tak aby nie pytał o hasło i sam wznawiał pobieranie. Ewentualnie o inny program z takimi funkcjami.
W idm jest ztcp możliwość ustawienia hasła tworzy się coś w rodzaju profili. Miałem tak chyba na rapidshare premium ze idm ściągał od razu po weryfikacji, sprawdź ustawienia idm

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Ja robię tak, że najpierw dodaję plik do kolejki ściągania, w ustawieniach zaznaczyłem ptaszkiem "Ilość wznowień dla każdego pliku w razie niepowodzenia" i ustawiłem na 100 teraz klik na "rozpocznij kolejkę" plik się pobiera, gdy areo się rozłączy i połączy ponownie, idm sam wznawia ściąganieWink
Przekierowanie