Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131-s2 T-mobile jak skonfigurować?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Trochę czasu to zajęło, ale jest sukces!
heh, zamiast od razu założyć, że modem jest uszkodzony to zmarnowałem tydzień na zabawę w Wielkiego ElektronikaSmile
Nigdy nie zakładaj ze modem jest uszkodzony. Najpierw trzeba sprawdzić wszystkie możliwości. Czasem brak apn czy zaznaczenia roamingu powoduje ze myśli się ze modem nie działa. Czasem oprogramowanie z modemu może blokować łączenie z innymi operatorami (Vodafone, telstra)

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Witam
chciałem zapytać czy modemy huawei E3131 z sieci PLAY są zawsze z oznaczeniem s-2 ? czy jesli ktoś wystawia na allegro taki modem z logo sieci PLAY to nie trzeba mieć watpliwości ze jest to model E3131s-2 ? bo na opakowaniu nie ma dokładej informacji na ten temat
Logo Play jest tylko na klapce - jeżeli widzisz na zdjęciu sam modem to sprzęt może być dowolny, a jedynie klapka z Play.
Natomiast Play jako taki oferuje i oferował tylko wersję tradycyjną w odmianie s-2.
Pomyśl w ten sposób ze play (a takze inny ktory ma koncesje na umts900 , oczywiście bierz pod uwage czas w którym operator dostał koncesje) musi sprzedawać sprzęt który ma działać z ich siecia wiec teoretycznie moga byc wersje s-4,6 668 129828 etc. Ale wszystkie beda działać tez z aero bo maja byc używane w umts900.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Stron: 1 2
Przekierowanie