Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: zasięg 100%, połączenie też, ale brak internetu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wszystko nie, ale faktycznie przejściowe problemy się pojawiają tu i tam.
Ja natomiast jestem w szoku, że oni w ogóle odpowiadają w czasie poniżej tygodnia.
Nie rozumiem czemu autor kombinuje, trzeba:
- wziąć kartę plusa i sprawdzić
- wymusić 900MHz
- ustawić antenę kierunkową

Nie ma co gdybać, i szukać dziwnych rozwiązań. Modem podłączony do tabletu nie miał pewnie zasięgu, bo był w mieszkaniu.
Autorka kombinuje bo jak pisała wyżej nie ma możliwości sprawdzenia sprzętu na karcie plusa oraz nie posiada anteny kierunkowej.

Co zresztą jest mało ważne bo po kłótniach z BOK Internet powrócił - czyli jednak usterka była u Aero (choć nie kwapili się żeby do tego przyznać).

(13-11-2013 11:25)grzech1991 napisał(a): [ -> ]Nie rozumiem czemu autor kombinuje, trzeba:
- wziąć kartę plusa i sprawdzić
- wymusić 900MHz
- ustawić antenę kierunkową

Nie ma co gdybać, i szukać dziwnych rozwiązań. Modem podłączony do tabletu nie miał pewnie zasięgu, bo był w mieszkaniu.

To chyba nie do tego tematu?
To było do tego tematu. Czasem trzeba się wysilić, aby sprawdzić.
Wszystko ok, ale ja nie pisałam o żadnym tablecie ani o tym, że nie mam zasięgu w mieszkaniu. Zasięg maksymalny i idealne działanie przez wiele miesięcy użytkowania, więc pewnym było, że to usterka gdzieś dalej a nie u mnie.
Niestety niekoniecznie było to po dyskusji z BOKiem - oni naprawdę grzebią teraz w sieci i stacje bazowe zdychają i wracają po jakimś czasie, więc to może być zbieg okoliczności. To któryś już raport tego typu w tym miesiącu.
Najważniejsze, że znowu działa.
o tak! dzięki za poświęcony czas.
(15-11-2013 11:16)motylek1303 napisał(a): [ -> ]Wszystko ok, ale ja nie pisałam o żadnym tablecie ani o tym, że nie mam zasięgu w mieszkaniu. Zasięg maksymalny i idealne działanie przez wiele miesięcy użytkowania, więc pewnym było, że to usterka gdzieś dalej a nie u mnie.


Jeszcze mało rzeczy widziałaś Smile z całym szacunkiem

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Stron: 1 2
Przekierowanie