Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Web Cube (3 UK)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ktoś miał to w reku ?
http://blog.three.co.uk/2012/02/01/intro...-in-a-box/

specyfikacja wyglada na zgodną
The Web Cube is HSPA+ enabled to the 21.1Mbps technical standard, to deliver typical download speeds of 2-5Mbps, comparable to those of entry-level fixed-line broadband solutions, with the potential to reach a maximum download speed in excess of 10Mbps. Up to five Wi-Fi enabled devices can be connected at any one time, including smartphones, laptops and tablets, and it has a range of up to 30 metres.
To jest Huawei B183 - ale nie wiadomo, którą wersję będzie sprzedawała 3ka - jak zwykle pewnie jest kilka wersji, w tym taka zgodna z Aero2 (900 MHz). HSPA ma na pewno kategorii 14.
polityka 3-ki jest ostatnio dość wyraźna - sprzęt mobilny ma działać na całym świecie!
żadnych ograniczeń, żadnych blokad, wszelkie dostępne w danym modelu pasma...
pzdr
pawelarc
Tyle mówi teoria, ale generalnie nie stworzono chipsetu (w znaczeniu jednego układu), który obsługiwałby więcej, niż 4 częstotliwości dla danej technologii (2G, 3G, 4G). Dlatego zawsze szanujący się producent ma do najmniej dwie wersje urządzenia: dla USA/Ameryk oraz Europy, czasem jest też podwersja dla Azji - i stąd wersje u-1 i u-2 czy inne.
dlatego napisałem "wszelkie dostępne w danym modelu pasma" Smile
pzdr
pawelarc
No fakt, chyba ostatnio za szybko czytam Smile
Ale ciągle nie wiem, który to model... (i czy jest wiele modeli).
To co fajne, to nowoczesne wzornictwo, w jaki zainwestował ostatnio Huawei.
Wzornictwo ok ale można wyciągnąć wieczko które posiada wtyczkę i wpiąć do gniazdka, dół to właściwie przedłużacz całość urządzenia to praktycznie górna część, ciekawe tylko po co gniazdko micro usb ,do dysku?

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
Przekierowanie