Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E160E problem!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dostałem modem podany w temacie firmy orange. Zainstalowałem go na komputerze lecz nie wyszukuje mi Aero2 Sad. W moim domu jest zasięg. Sprawdzała to już moja kuzynka przychodząc ze swoją kartą i laptopem. Modem miga co 3-4sekundy podwójnie na zielono, podobno ma świecić na niebiesko. Nie ogarniam jak ustawić w opcjach wyszukiwania sieci ręcznie itp. Załączam zdjęcie z menu: http://scr.hu/16py/xugdz

Pytanie z innej beczki. Czy Aero2 zadziała na MV410R z Orange?

Czekam na pomoc!!!
Sprawdź według standardowego schematu
Zainstaluj tni i ustaw tam wg instrukcji Jakuba wymuszenie 900mhz może masz zablokowane
podejdź do okna z modemem albo połącz przez przedłużacz
Etc
Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Oczywiście zakładamy wszyscy, że simlocka już zdjąłeś z tego modemu.
Wymusiłem 900mhz, zdjąłem simlocka. Karty dalej nie wyszukuje. Już nie wiem co robić Sad
Swieci na kolor niebieski?

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Zaraz zaraz. Napisz dokładnie co się dzieje.
Najpierw napisałeś, że 'nie wyszukuje Aero2' co zrozumieliśmy, że nie widzi sieci Aero2 (bo nie ma prawa, nie ma takiej sieci, jest tylko Plus). A teraz piszesz, że 'nie wyszukuje karty Aero2' tak, jakby modem nie widział karty SIM - może ją źle włożyłeś?
Przekierowanie