Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: pomoc z Aero2 i Huawei
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej
mam modem Huawei E173 u2 od znajomego z Playa i kartę Aero 2 która dostałem tydzień temu.

Zainstalowałem modem i pojawia się okienko wyboru: Play na kartę, Plan abonament, play oferta mix czy to oznacza, że mój modem ma sim locka?

Okazuje się, że jak instaluję modem to nie otwiera się strona Playa - cała jest biała i nic się nie da zrobić.

Próbowałem z TopNetInfo ale nie udaje mi się, teraz niby ściągam Mobile Partner ale jestem TOTALNYM nowicjuszem w komputerach i niewiele umiem.

Chyba odeślę te kartę. Może jednak ktoś w mega prosty sposób mi pomoże/

Dzięki z góry

Aha jak klikam na jakiś tam tryb zgodności to nie widac mojego systemu czyli Visty więc już nic nie wiem Sad
Zobacz poradnik na górze tego działu

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Dzięki, ale jak to czytam to nic nie kumam ja jestem totalnym antyinformatykiem a te wszystkie instrukcje sa nie dla mnie Trudno jutro doesle karte THX
redcat napisał(a):Zainstalowałem modem i pojawia się okienko wyboru: Play na kartę, Plan abonament, play oferta mix czy to oznacza, że mój modem ma sim locka?
nie to nie oznacza simlocka, musisz wybrać dowolną z opcji, jest to wymagane do poprawnej instalacji Play Online

redcat napisał(a):Okazuje się, że jak instaluję modem to nie otwiera się strona Playa - cała jest biała i nic się nie da zrobić.

strona playa? masz na myśli program Play Online? (musisz coś wybrać aby został zainstalowany)

redcat napisał(a):jak klikam na jakiś tam tryb zgodności to nie widac mojego systemu czyli Visty więc już nic nie wiem
to jest akurat zupełnie normalne - albo instalujesz program w danym systemie w sposób natywny albo w trybie zgodności
jeśli masz vistę to natywnym trybem jest vista
a tryb zgodności umożliwia instalacje udając, że jest to starsza wersja systemu windows
Tak jak mówi szopem, musisz wykonać to:
http://forum.jdtech.pl/Watek-play-online
O ile jesteś w zasięgu, to zadziała.
Pusty środek programu jest bez znaczenia, zawarte tam reklamy Play i tak nie mają znaczenia.

W razie czego na przyszłość proponuję korzystać z gotowców - np. http://jdtech.pl/sklep
(15-10-2013 18:54)redcat napisał(a): [ -> ]Dzięki, ale jak to czytam to nic nie kumam ja jestem totalnym antyinformatykiem a te wszystkie instrukcje sa nie dla mnie Trudno jutro doesle karte THX

Ściągnij mobile partner i poszukaj jak się dodaje apn na youtube i oostepuh wg filmiku tylko wpisz darmowy w pozycji apn

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Przekierowanie