Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: problem z orange huawei 3131
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

elek99

aero 2 z tym modemem działa idealnie natomiast z karta orange free mam spore problemy nie chce sie łączyć a jak sie połączy działa beznadziejnie, słaby zasięg i brak połączenia z internetem na modemie huawei e173u2 działa dobrze ale na 3131 mega lipa nie wiem dlaczego ; /


http://s10.postimg.org/ic0jdo3l5/orange.png

[Obrazek: orange.png]
Czyżby wymuszone UMTS 900 i przeciążenie w sieci Networks! w twoim rejonie?

elek99

nie wiem czy wymuszone UMTS 900 i nie wiem czy przeciążenie w sieci Network bo się nie znam Tongue ale ciąg dalszy testów dziś odinstalowałem mobile partnera z T mobile i zaczełem uzywac Mobile partnera by lesiu chcociaz to pewnie nie ma wpływu na połączenie udało mi sie połączyć z orange predkości wahały sie od 2 do 4 mb [Obrazek: 3018105573.png]

natomiast został problem z brakiem ładowania danych gdy połączenie jest nawiązane

[Obrazek: brak_odebranych_danych.png]

z internetem jest połączone ale jak widac są momenty w których połączenia nie ma P.s to samo miałem wczoraj z aero 2 .
Przekierowanie