Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Alcatel X230L no (u)sim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Kupiłem dzisiaj modem Alcatel One Touch X230L, który jest na liście zgodnych z Aero2. Po zainstalowaniu oprogramowania nie czyta mi karty sim w modemie. Pali się w kółko szybko pomarańczowa lampka a w oprogramowaniu pisze po inicjalizacji: no (u)sim. Probowałem na różne sposoby włożyć kartę, nie działa. Modem niesprawny?
A jak wsadzasz tę kartę do innego urządzenia? Telefonu?
A jak włożysz dowolną inną, sprawną kartę do modemu?
Problem rozwiązany. Karta sim była źle włożona. Nie wiem co mną kierowało gdy wkładałem tą kartę inaczej... Dzięki za odpowiedź bo chęć sprawdzenia karty w telefonie nakierowała mnie na problem! Smile
Internet śmiga jak szalony.
(28-09-2013 17:50)saviola136 napisał(a): [ -> ]Probowałem na różne sposoby włożyć kartę, nie działa. Modem niesprawny?
Fajnie ze problem rozwiązany, ale poprzednio nie włożyłes właściwie?


Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Tak, karta sim była wyjęta z "obudowy" i próbowałem włożyć samą tą malutką część w środku którą da się wyjąć. Po włożeniu tej "obudowy" a potem tej małej części do środka modem zaczął czytać kartę sim Smile
No tak niewielu chyba czyta poradnik z góry działu a tam wszystko opisane.

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Przekierowanie