Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E173u-2 problem z imei
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie wszystkich na forum, jestem tu nowy i potrzebuję pomocy. posiadam modem jak w temacie i mam problem. Podczas wgrywania nowego firmwaru zauważyłem że nie pokazuje IMEI . Update wykrywa modem a przy wgraniu wyskakuje błąd. Potrzebuję modemu do AERO2. Proszę o pomoc. Dodaję foto w załączniku.
Jeżeli modem działa to zostaw to firmware jakie jest.
O to chodzi że nie działa bo w Mobile Partner nie pokazuje sieci i resetuje się modem cały czas, a dioda miga 2 razy na dworze też nie działa a na innym modemie chodziło
Opisz dokładnie na czym polega 'resetowanie się' - może modem jest martwy i tyle? Albo brakuje mu zasilania?
Słychać w głośnikach jak się włącza i pokazuje się program mobile partner ale nie wykrywa sieci. Chciałem powrócić do firmwera z PLAY ale nie mogę.
Dźwięk wyszukiwania powtarza się co kilka sekund, to normalne - modem sprawdza, czy już znalazł się w zasięgu sieci, która go wpuści.
1. Wymuś UMTS 900
2. Wyszukaj sieci - jeżeli pojawi się Plus, spróbuj się zalogować. Jeżeli nie będzie plusa - masz problem z zasięgiem.
Przekierowanie