Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Który model wybrać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam dwa modele Huaewi do wyboru:
E3276
E398
Który wybrać? Który jest lepszy ? Zależy mi żeby działało tam aero2.
Aero2 działa na obu, oczywiście tylko w 3G - część LTE jest niezgodna z budowaną siecią LTE Aero2. Jeżeli pod kątem Aero2 kupujesz specjalnie modem - nie warto ani jednego, ani drugiego, lepiej pozostać przy dobrym, sprawdzonym i znacznie tańszym E3131.
Nie, ja głównie potrzebuję pod CP (od nich dostanę jeden z nich - sam wybieram (zmieniły się plany(nie mają na stanie tego ZTE)))
Czyli mówisz, że obydwa będą współpracować z Aero2 ?
Tak, oba działają bez problemu z CP.
E398u-1 działa z prędkościami do 100 Mbit/s, natomiast E3276s-150 działa z prędkościami do 150 Mbit/s (oczywiście to tylko prędkości potencjalne komunikacji modem<->sieć).
(10-09-2013 21:17)jakubd napisał(a): [ -> ]Tak, oba działają bez problemu z CP.
E398u-1 działa z prędkościami do 100 Mbit/s, natomiast E3276s-150 działa z prędkościami do 150 Mbit/s (oczywiście to tylko prędkości potencjalne komunikacji modem<->sieć).
1. Domyślam się, ale czy bezproblemowo działają z aero2 ?
2. Jutro otrzymam modem E3276 oraz kartę CP. Możesz podpowiedzieć jak mam działać ? Wpinam pod USB i co ? czekam na automat? Czy mam wgrywać oprogramowanie ręcznie ?
Soft jest wbudowany we wszystkie współczesne modemy. Pod Aero2 musisz tylko skonfigurować połączenie. Oba modemy działają w zasadzie identycznie z Aero2.
Przekierowanie