Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Przenośna antena do modemu Huawei E583C
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Od niedawna korzystam z usług internetu Aero2, chociaż ściaga mi nadajnik z Plusa Big Grin Jestem kompletnie zielony w temacie mobilnego internetu. Niestety moje umiejscowienie nie daje mi satysfakcji z szybkosci łącza więc tu zwracam się z pytaniem jaka bedzie najlepsza przenośna antena do tego modemu.
Za wszelką pomoc serdeczne dzięki Smile
Jaką masz szybkość?
Zapoznaj się na początek z artykułem: http://jdtech.pl/2013/03/jak-sobie-radzi...adnik.html
szybkość? tzn.? Co do położenia modemu: jeśli liczba kresek nie odzwierciedla siły sygnału to jak mogę sprawdzic najlepsze umiejscowienie gdzie bede mial najmocniejszy zasieg?
Anteny dookólne są raczej słabe.

Kreski działają cały w świat, ale przy aero2 zasięg raczej nie ma wpływu na prędkość. Usługa działa albo nie.
BoloBx napisał(a):szybkość? tzn.?
Np. zmierz za pomocą speedtest.net - kilka razy i podaj średnią. Jeżeli przy słabszym sygnale jest taka sama to nie ma sensu się przejmować.
Cytat:Co do położenia modemu: jeśli liczba kresek nie odzwierciedla siły sygnału to jak mogę sprawdzic najlepsze umiejscowienie gdzie bede mial najmocniejszy zasieg?
W artykule przecież masz podane, jak sprawdzić sygnał w dBm'ach.
Przekierowanie