Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Logowanie do plusa 900?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy trzeba mieć specjalna taryfę aby wbić się w nadajnik Aero2 z karty plusa bo mi modem nie wykrywa choć to może byc kwestia zasięgu . Bo tylko gprs na plusie.
/jedynie aero2 e586e daje radę ale zonce nie chce mieszac inne urządzenia (7.2MB)cos kiepsko wiec chyba porada ze jak słaby zasięg to lepiej z urządzeniami o większej prędkości. /

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Spróbuj wymusić 900Mhz.
Z tego co wiem, to wszyscy abonenci Plusa mają dostęp do sieci UMTS 900 MHz (koncesji Aero2).
A na Karte?

Wysłane z mojego GT-I9305
iPlus/simdata działa nawet z LTE.
Udało mi się na apn internet ale prędkość słaba, może to wina zasięgu ale e586e na Aero zasuwa całkiem lepiej później opiszę bo kilka ciekawych rzeczy m.in. antena-patyk niby na 2100MHz a wzmacnia 900mhz o około 6 do 9 dbm
[Obrazek: 1HKU5Xn]
Łapie zasięg z tego bts sprawdzałem w tni i na btsearch sam jestem zdziwiony ze sa takie odbicia bo bts jest w odległości ok 8km no i położenie jest chyba w miarę widoczne gory i lasy pomiędzy, zastanawiam się jeszcze między plusem 2100MHz bo blisko i play który wydaje się być mocniejszy ale mniej stabilny wsadzilem do komórki starter chyba lubię to i jakoś chodzi.
Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Przekierowanie