Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E583C smaczny z Aero2?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Panowie i PanieSmile

Ostatnio na portalu >>>Tym<<< zauważyłem test modemu Huawei. Zależy mi na modemie z wifi - ten byłby idealnyTongue Czy on jest zgodny z naszym Aero?
Odpowiedź jest w tym linku - "powinien". Natomiast wróć na główną i zobacz link "sklep" - masz tam modem dokładnie taki jak chcesz, z wifi.
(02-03-2012 17:11)cezary napisał(a): [ -> ]Odpowiedź jest w tym linku - "powinien". Natomiast wróć na główną i zobacz link "sklep" - masz tam modem dokładnie taki jak chcesz, z wifi.

Jest tylko ZTE.......
ZTE. Koniecznie chcesz Huaweia?
Główna różnica między Huawei E583C a ZTE MF60 jest taka, że Huawei nie spełnia regulaminowego wymogu kat10, a ten ZTE nie ma z tym problemu... Co prawda w tej chwili się skończył, ale na początku tygodnia powinienem znowu go mieć.
Widziałem te ZTE, jest tragicznie wykonany, jak by Henio w warsztacie składał młotkiem i siekierą. Jakub a z twojej dystrybucji , modele mają "luźne" przyciski i wszystko lata i rusza sie jak by miało paść za moment.
Jak byś miał ten ZTE w marcu jeszcze to bym zakupił.

Jakub czy ten model od Ciebie ZTE to >>link<<<<< - ta sama specyfikacja i ewentualnie kolor?

Daj znać.
Specyfikacja ta sama kolor - pewnie też (moje są zawsze czarne - nawet wel.com nie przyznaje się na swojej stronie do posiadania w ofercie białych ZTE MF60). Moje pochodzą z tmobile, a nie wel.com, bo firma ta jest średnio przyjazna dla mniejszych firm, o wygórowanych cenach nie wspominając.

Co do jakości wykonania ostatnio do ZTE trudno się przyczepić - guziki faktycznie są luźno włożone w obudowę, ale z pewnością nie są delikatne, a całość jest wykonana dość solidnie, jak na tego producenta. Zaskoczyła mnie nawet klapka - co prawda jest "wyrywana" jak w wielu innych urządzeniach (np. E173), ale nie wyrobiła się z czasem (a swojego testowego MF60 otwieram często). Oczywiście należy pamiętać, że to sprzęt dość tani - jakości mercedesa w cenie fiata się nie spodziewaj, ale trudno bardzo się przyczepić do MF60.

W ogóle wybranie urządzeń do skromnej oferty sklepu jdtech zajęło mi dużo czasu i jestem zadowolony, że z żadnego tych urządzeń nie muszę rezygnować z powodu reklamacji, problemów czy innych uwag - wszystkie sprawują się dobrze. Tylko E353u-2 zniknął, bo Play przestał je sprzedawać (przenosi się powoli na E353s-2).

MF60tki pojawiają co kilka dni, w tym tygodniu na pewno znowu się pojawią.
Jakub daj znać,

A czy model Huawei E586Bs-2 jest zgodny z Aero 2? Mam jutro na wyjeździe dostępny taki model do własnego użytku i bym kartę przerzucił.
Cholera nie wiem czy brać swoj promocyjny modem od DB
Wielki ciężar to taki modem nie jest Smile
E586 chyba występuje w PL w jednej wersji. Ta dwójka w "s-2" wskazuje dodatkowo na zgodność z UMTS 900.
Przekierowanie