Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Paczkomaty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak wygląda korzystanie ? Chodzi mi o odbiór czy trzeba się rejestrowac w tym jak kupię na allegro u goscia co oferuje dostawę w ten sposób?

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Nic nie trzeba - po otrzymaniu powiadomienia idziesz do paczkomatu i wklepujesz kod otrzymany emailem/SMSem. Rejestrować się trzeba przy wysyłce lub korzystania z jakiś dodatkowych usług.
wygodniej jednak się zarejestrować wcześniej - ustalasz wtedy domyślny i zapasowy paczkomat

PS przy okazji ostrzegam - przesyłka paczkomatem wcale nie musi iść 1 dzień - ostatnio miałem przypadek, że prawie tydzień spędziła w paczkomacie nadawczym
U mnie często przesyłka idzie 3dni

OliwerSkwar

Jak masz blisko paczkomat to można skorzystać ale faktycznie z tym 1 dniem to ostro przereklamowane. Jeżeli nie ma Ciebie w domu aby listonosz zostawił albo kurier to idealne rozwiązanie Smile
Witam . A jak zmienić nr tel. na który będą przysyłać powiadomienia?
A nie masz możliwości zalogowania się do swojego konta w systemie inpostu i zmiany ustawień?
dokładnie tam się to ustawia
https://manager.paczkomaty.pl/account/

w nietypowych okolicznościach generalnie proponuję kontakt z infolinią
https://www.paczkomaty.pl/pl/kontakt
(choć przyznaję się szczerze - mi osobiście się nie chciało walczyć z systemem i mam 2 konta - jedno z nich faktycznie utworzyłem, a drugie stworzone z automatu mi przypisano dzięki temu, że wysyłający użył innego mojego adresu e-mail choć nawet nie próbowałem się logować z użyciem tego adresu i w paczkomacie zawsze muszę dokonać wyboru konta)
Coś mam namieszane jak próbuję założyć konto mam komunikat ,iż konto już istnieje. Jak chcę się zalogować to mi mówi że użytkownik nie istnieje.


dzięki Szanowni za odpowiedzi.
Załóż kolejne konto Smile
Użyj funkcji Przypomnij hasło.
Albo zgłoś się do firmy na ich bok.
Przekierowanie