Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: ZTE (vodafone k3565-z) kilka pytań o dashboard ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. jak dograć sterowniki do dashboard ? niby jakies są ale chyba nie pod win7 (te mam osobno w instalatorze (exe) na kompie) - dashboard aktualny to JOIN AIR - wcześniej był jakiś brandowany.
2. czy jest jakiś dashboard (np. mobile partner) który pójdzie na tym ustrojstwie i będzie miał konfigurację pod aero2 ? ( w tej chwili idzie aero 2 ale trzeba wpisać - poza tym gotowych profili jest ok kilkunastu).
Ale co chcesz zrobić?
Wgrac do modemu? A po co jak na lesiolowym (join air) play online chodzi (plik ma nazwe mf636db.rar lub cos podobne) i masz tam profile polskich opow. Na win7 śmiga jak nalezy.

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
przede wszystkim potrzebuję taki wgrać dashboard co by miał stery też pod win7. dlatego - bo ostatnio jak chciałem zainstalować u matki w laptopie to niestety się nie zainstalował. u mnie bez przeszków - ale najpierw zainstalowałem stery z instalatora z dysku.
To lepiej wrzuć na kartę microsd (teraz kosztują grosze a i tak potrzeba najwyżej 50 60Mb) stery i wloz do modemu po co masz coś jeszcze sknocic niepotrzebnym wgrywaniem

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Przekierowanie