Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: [GMail]Nie dotarł email aktywacyjny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, dzisiaj zamówiłem kartę aero2, wypełniłem Email poprawnie na 10000% o 12:40 i email jeszcze nie doszedł, nie ma go w spamie ani w niczym innym.Dzięki za pomoc!
Ten problem masz opisany tutaj:
http://jdtech.pl/2011/09/aero2-jak-zdoby...aminu.html
(wraz z propozycjami rozwiązań)

a także wspomniany w FAQ:
http://jdtech.pl/2011/09/aero2-najczesci...tania.html

Jest także opisany na stronie aero2 (ale więcej możliwości rozwiązania problemu podałem w pierwszym artykule).
Chodzi mi o mail aktywacyjny, którego jak nie zaakceptuje to moje dane zostaną usunięte i mam na to 24h więc kiepsko;/ mój email był poprawny ponieważ kilka razy sprawdzałem wszystko oraz mam zapisane przez przeglądarkę na tej stronie.
A skąd ty wziąłeś "email aktywacyjny"? Nie ma czegoś takiego...
Wypełniłem formularz i odesłało mnie na stronę bdi.aero2.pl/ValidateForm.php i tam było napisane że na email zostanie dostarczony link aktywacyjny(coś takiego) i jak go nie zaakceptuje w ciągu 24h to wszystkie dane zostaną usunięte.
Takie coś się wyświetliło na tej stronie:
Dziękujemy za rejestrację.
Za chwilę na podany adres powinien trafić email aktywacyjny. Prosimy o kliknięcie na znajdujący się w nim link, co będzie stanowić potwierdzenie faktu złożenia wniosku.
Link jest aktywny przez 24 godziny od chwili złożenia wniosku. Brak aktywacji w tym okresie spowoduje anulowanie wniosku i usunięcie Państwa danych z systemu


Pozdrawiamy
BOK Aero2 Sp. z o.o.
Zostały usunięte moje dane i teraz wypełniłem jeszcze raz ale teraz na inny email na onet.pl i działaSmile
Czasem to mam wrażenie ze chłopaki w Aero2 to się bawią różnymi zabawkami, chyba po to aby utrudnić złożenie zamówienia, jak dla mnie strony tego typu mogą być tekstowe byle żeby czytelne, pomysły typu potwierdzenie może i ok ale przy całym procesie ze skanujesz drukujesz wysyłasz i tak papierowo to kolejny krok aby umilić zamówienia

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Przekierowanie