Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Antena do modemu Orange/Aero2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym się o coś zapytać. Jaka antena byłaby najlepsza do modemu Huawei E3131, który działa zarówno pod Orange jak i pod Aero2. Jadę właśnie na urlop na wieś, gdzie niestety jest bardzo duży problem z zasięgiem. Lokalizacja: okolice Jasła.
Sprawdzałaś zasięg choćby tutaj:
http://mapa.btsearch.pl/
Może zasięg masz.
Jak tylko na wakacje to jak już jakaś bardziej mobilna antenka.
Maszty komórkowe mam w odległości około 9-10 km z jednej i drugiej strony. Orange od czasu do czasu w porywach łapie, Aero chyba raz złapało. Dodatkowa trudność polega na tym, że tam jest teren górzysty, a dom jest w takiej niecce.
Możesz dokładnie wskazać? (skopiuj położenie z tej mapki btsearch)

Co do poważnych anten to do Aero na 900 ATK-10 a do Orange na 2100 panelowa Cybertech, ale nie wiem czy sens się w to bawić.
Podaję współrzędne z mapki:
49 stopni 39'N, 21 stopni 28' E
Mam nadzieję, że dobrze.
Poludniowa strona Jasla ul.3MAJA AERO 2 i ORANGE UMTS na jednym maszcie okolo 5km na wschod Grabarnia kolo Nowego Żmigrodu od ciebie okolice Zalęża też 5km i też AERO 2 obok ORANGE UMTS.Zobacz na prywatne wiadomości dla ciebie powinna spokojnie taka antena wystarczyć
nie musisz nic słać na PW, po to jest forum, aby wiedza mogła dotrzeć do szerszego kręgu odbiorców

PS mój ulubiony model szerokopasmowej kierunkowej anteny gsm, która obsłuży zarówno pasmo 900MHz jak i 2100MHz to ATK-LOG produkowana przez Dipol
Przekierowanie