Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: HUAWEI E173s-2 (Orange) backup, zdjęcie simlocka i aero ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Jestem zielony w te klocki. Dostałem taki modemik HUAWEI E173s-2 niesty z orange co oznacza, że ma nałożony simlock. Chce go przystosować do pracy z AERO2. Co potrzebuje zrobić? Moja wstępna lista postępowania.

1. Kopia zapasowa firmware i softu z orange
2. Zdjęcie simlocka
3. Zrobienie jakiegoś mambo jambo aby chodziło z AERO2

Ktoś pomoże?

Od siebie dodam, że próbowałem zrobić backup softu orange za pomocą Huawei dashboard tool v 0.0.0.8 ale dostaje błąd "error reading ISO image at 0 % Delete incomplete image?" tak więc utknąłem na punkcie nr 1.
A skad wiesz ze masz simlock? Moze nie masz? Modem świeci na niebiesko?. Zainstaluj mobile partner albo topnet_info opisy co i jak sa na forum nic nie potrzebujesz czarować z modemem tylko dodać apn a jak masz simlocka to guglnij simlock huawei free i będziesz mial pare stron z softem a nawet stron gdzie wygenerujesz za darmo kod

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
1 backupu firware nie da się zrobić domową metodą
1a backup dashboardu
http://forum.jdtech.pl/Watek-jak-zgrac-o...d-z-modemu
2 zdjąć SIMlock możesz w TNI (ma on też wbudowany kalkulator starego algorytmu)
3. opisy na forum i blogu (możesz również używać TNI jako menedżer połączeń)
Świeci na niebiesko i zielono Smile. Dziękuje za szybką odpowiedź postaram się to ruszyć potem i napiszę czy mi się udało.
Przekierowanie