Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Lenovo A820 nie dziala aero2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prosze o pomoc, mam`lenovo A820 (nie jest to wersja A820T) i niestety nie dziala aero, w menu gdy nacisne APN to nic sie nie pojawia (gdy jest karta play lub era to wtedy pojawia sie lista sieci)
W menu z listą APN masz... dodać nowy profil za pomocą menu kontekstowego. Nie ma nic przy karcie Aero2, bo Chińczycy nie znają jeszcze Aero2 i konfiguracji dla tej sieci.
Jesteś Wielki!
dzięki twojej poradzie właśnie uruchomiłem Aero na swoim dotychczasowym lenovo A789 (w nowym A820 mam 2 karty więc nie chciało mi się ich wyciągać). A820 zamówiłem tylko dlatego, że na poprzednim tel. nie mogłem uruchomić aero i byłem pewny że się nie da (w oryg instrukcji miałem podany tylko zasięg 850MHz), jeszcze raz dziękuję. BYłem pewny że w APN sieci pojawiają się "same" i jest to informacja od operatora
Irek
p.s. jedyny minus, że niepotrzebnie kupowałem A820 bo nie widać za bardzo różnicy między tymi tel Smile
Znalazłem ciekawy kwiatek na allegro w aukcji tego telefonu no comments

Standard sieci
Dwie karty dual standby
Częstotliwość sieci
GSM 1800 1900
WCDMA 2100 Aero2
Dane usługi
GPRS, EDGE, HSDPA

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Niestety specyfikacji nie szuka się u sprzedawców. W tym jest podstawowy problem ze znajdowaniem specs.
Przekierowanie