Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: zamówienie aero z końca maja - czekam na kartę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy jest ktoś kto zamawiał kartę pod koniec maja ? Wysłałem komplet poprawnie wypełnionych dokumentów 24 maja - doszły na 100% przed 31. Zgodnie z harmonogramem do 30 czerwca powinienem otrzymać info o wysyłce - czyli do konca tego tygodnia - termin się zbliża a na razie cisza!

[Obrazek: BxPuyPLl.jpg]

dajcie znać czy ktoś też czeka na kartę i wysyłał zgłoszenie w końcówce maja.

Pozdrawiam!
Cierpliwie czekaj. Na dniach dostaniesz info o wysyłce.
Dzisiaj dostałem takiego maila:
Cytat:Witam,
Informujemy, że dnia 25-06-2013 r. w Urzędzie Pocztowym Warszawa 10 przesyłką poleconą na adres korespondencyjny wysłana została Karta SIM Bezpłatnego Dostępu do Internetu.

Pozdrawiam,
Biuro Obsługi Klienta
Aero 2 Sp. z o.o.

Ps. Jeśli list polecony nie dotrze prosimy o złożenie reklamacji na adres bok@aero2.pl, jednakże nie wcześniej niż 14 dnia roboczego od wysyłki.
Zamówienie złożone chyba 23 maja albo 24.
ok dzieki koledzy za info Smile oczywiście na razie nie mam sraczki ale z tego co większość osób pisze to w ostatnim czasie każdy zazwyczaj miesiąc po dostarczeniu papierków dostawał już email. Mój miesiąc jakoś jutro właśnie minie więc zobaczymy Tongue

edit:
Faktycznie - właśnie otrzymałem email z potwierdzeniem, że karta została wysłana wczoraj. Czyli równo miesiąc. Szkoda, że wysyłają poleconym ekonomicznym... za te 7 zł i miesiąc czekania to można by było już się pokusić o ten priorytet... co za dziadownia Smile
Przekierowanie