Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Wznawianie pobierania w Aero
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Czy ktoś ma sprawdzony sposób i program/menadżer pobierania lub wtyczkę , by dało się pobrać plik rzędu 90/100MB?
Niestety próbowałem jdownloadera, FlashGota i inne typu downthemall itp jednak żaden nie wznawia pobierania np. z hotfile, rapida itp.

Czy jest jakiś sposób na pobranie za pomocą aero2 plików o takiej wielkości?
To nie wynika z ograniczeń tych programów, a... działania tych serwisów - wznawianie jest możliwe zwykle tylko po wykupieniu u nich dostępu komercyjnego. Tego problemu nie ma zwykle w przypadku zwykłego pobierania plików z normalnych serwisów FTP i HTTP i tak wznawianie obsługuje wtedy sama przeglądarka Internetowa.
Dzięki za odpowiedź, ale wydaje mi się, ze to nie do końca tak.
Być może nie umiem jdownloadera ( który ponoć jest najlepszy) ustawić, bo po wznowieniu automatycznym połączenia wyskakuje na nowo prośba o kod captcha i jak wpisuję go to zaczyna się pobieranie, ale niestety od początku pliku , a nie od ściągniętej części np. 80%.

Nie mam wiele do czynienia z takimi hostingami plików, ale zależy mi na 2 starych czasopismach, których skany właśnie tylko tam mogę znaleźć.
Pamiętam, że kiedyś u znajomego jak net sie rwał to wtedy wznawiało mu połączenie i pobieranie.
Niestety było to jakiś czas temu, a teraz nie mam z nim kontaktu.
Poczytaj regulaminy tych serwisów - większość (nie wszystkie, ale na pewno rapidshare i megaupload to miał, jak jeszcze istniał) ma taki zapis: konto premium daje większą prędkość i możliwość wznawiania połączeń. Zasad działania takich serwisów nie przeskoczysz, oni to robią specjalnie.
Zwykłe http i ftp - tak jak pisałem - wznawianie działa (prawie) zawsze bez pudła.
Zawsze tak bylo na tych serwisach, ze nie dalo sie wznowic polaczenia jak jest free. I w ogole managery pobierania sa tez czesto blokowane.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Przekierowanie