Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Modem do Aero2 sim lock
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Mam pytanie, chce zamowic karte do darmowego neta od Aero2 i w tym celu poluje na modem uzywke. Wiem ze jest lista kompatybilnych i sie na niej wzoruje. Powiedzcie mi tylko czy szukajac modemu musze szukac bez sim locka na jakas siec czy sim lock tu nie ma znaczenia z ta karta sim od Aero.
Pytam bo naciskajac link do aukcji allegro z listy kompatybilnych otwiera mi oferte modemu z plusa. Wole zapytac o ten sim lock zanim upoluje sprzet.

Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
oczywiscie ze modem bez sim locka to tak samo jak z telefonem
a idzie te sim locki jakos samemu sciagnac z takich modemow??? Czy jest to do zdjecia w zaciszu domowym???
bezpieczniej kupić bez simlocka

z wielu modeli produkcji Huawei'a (ale nie ze wszystkich! i nie od każdego operatora) ściągniecie kodem jest banalne, a np. w przypadku modeli Optiona raczej o zdjęciu simlocka możesz pomarzyć
są też modemy, które nigdzie i nigdy nie miały simlocków

ZTCW w tej chwili jedynym dużym operatorem w Polsce, który stosuje simlocki jest Orange (ale starsze modele modemów mogą mieć simlocki każdej z dużych sieci)
Huawei w większość kodem za darmo trzeba poszukać w necie albo za ok1pln jakiś koleś na allegro generował kiedyś ale trzeba patrzeć na listę które się da np.e353 chyba tylko dc unlocker pozostaje bo darmowe kalkulatory to nie dawały rady.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
OK dziekuje za wyczeerpujace wypowiedzi w temacie. Musze cos znalezc na Alldrogo i ewenualnie sciagnac generatorami.
Pozdrawiam
Przekierowanie