Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: [split] FreeM - reloaded sprawy pozostałe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wymiana kodów wkrótce umrze śmiercią naturalną, jeśli osoby, które otrzymały kody nie zgłoszą się w wątku przeznaczonym do tegp, aby podzielić się z innymi

potem to wyedytuję, ale trzymajmy się własnych zasad - wątek podzieliłem by było miejsce na poruszenie wszystkich innych spraw związanych z freeM (w tym postawy pewnej części biorców)
Postaram się ożywić wątek - zamówię 2-3 karty na siebie i wydam kilkanaście kodów - pod warunkiem, że pojawią się na forum ponownie - spróbuję jakoś zachęcić osoby do udostępnienia kodów.

Ten post także do usunięcia Smile
moze i ja cos zamowie, ale powoli trace nadzieje czy warto cos robic dla egoistow?
Przeciez taki kod nic nie kosztuje, naprawde to taki problem napisac post i udostepniec 2-3 kody?
kody wysylamy z karty freem za darmo - to nic nie kosztuje - wiec gdzie jest problem?

tego postu proponuje nie usuwac - moze co jakis czas trzeba poinformowac "nowych" dlaczego dostali kod?
Każdemu komu udostępnicie kod przypominajcie, i stawiajcie warunek aby udostępniali 2-3 kody.
Piałem jednemu drugiemu i nic żaden nie odpowiada a chciałbym skożystać. Jak wiadomo te posty będą usunięte ale ten co dostał kod niech zrozumie. Jak ktoś mi wyśle kod oczywiście udostępnie wszystkie. Narazie licze na kogoś kto go prześle.
Jestem w trakcie załatwiania - mam nadzieję, że kilka kodów uda mi się wyrwać dzięki temu.
No to sobie "wziąłem" karty - paczkomaty były.... puste. Nosz... reklamacja idzie.
Przekierowanie