Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Nowy formularz i sposób zamawiania karty?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Sprawa polega na tym, że gdzieś obiło mi się o uszy, że aero2 zrobiło jakieś zmiany dotyczące zamawiania karty SIM czy to w formularzu czy gdzieś. W każdym bądź razie wypełniłem formularz i wydrukowałem go gdzieś na początku kwietnia. No i leżał i leżał, aż do 22 maja, kiedy to postanowiłem go w końcu wysłać. Wrzuciłem wypełniony formularz do koperty wraz z skanem DO i potwierdzeniami wysłania pieniążków. Czy od tego początku kwietnia rzeczywiście zaszły jakieś zmiany? Dzisiaj dostałem potwierdzenie odbioru przez Aero2 listu z potrzebnymi dokumentami i naszła mnie pewna obawa, że formularz który drukowałem niecałe 2 miesiące temu się przedawnił lub coś. Czy coś takiego rzeczywiście może mieć miejsce? Nie chciałbym, że kasa przepadła i szansa na uzyskanie karty SIM.
od kwietnia 2013 nic się nie zmieniło w kwestii formularzy
(a nawet gdybyś użył formularza z 2012 czy 2011 roku to też nic nie zmienia, poza niemożliwością osobistego odbioru karty)

kasa nie przepadła, po prostu trzeba cierpliwie czekać na wysyłkę
przybliżony terminarz masz tam:
http://aero2.pl/bdi.html#tabelka
Rozumiem. W takim razie mogę bez obaw oczekiwać na listonosza z moją kartą SIM Big Grin
Przekierowanie