Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: TP-Link TL-MR3420 i Huawei E3131...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. mam taki problem dotyczy on modemu który zakupiłem w t-mobile huawei e3131 strasznie wolno chodzi i chcę się dowiedzieć czy jak bym kupił router tp-link mr 3420 to czy by mi współpracował z tym modemem i zapomniałem dodać ze ten router to mi się wydaje ze tylko 3G łapie a w modemie pisze ze tylko 2G i czy te dwa urządzenia będą ze sobą współpracować ??? proszę o pomoc.
Na czym polega "wolne chodzenie"? Z jaką usługą? Może to po prostu problem z tym, że w tym miejscu sieć Tmobile (albo innego operatora) jest przeciążona? Może wymusiłeś pracę tylko w trybie GSM (czyli 2G)?

W kwestii routera - potocznie nazywa się je routerami 3G (lub routerami do modemów 3G) aby odróżnić je od modemów analogowych do stacjonarnych sieci telefonicznych. Oczywiście takie routery (i modemy) obsługują połączenia w trybie 2G, 3G jak (czasem) LTE.

MR3420v2 bez problemu działa z E3131 praktycznie we wszystkich wersjach.
Przekierowanie