Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei e173u-2 (Play) poszukuje routera także pod LTE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Prosze o porade/sugestie.
Poszukuje routera (z wejsciem na modem USB) ktory bezproblemowo (automatyczne wznawianie) obsluzy Aero2 przy uzyciu modemu Huawei e173u-2.

Modem ten posiadam i dziala na komputerze bezproblemowo.

Chce na ten moment rozdzielic sygnal na 2 komputery + telewizor a we wrzesniu dokupic mobilny internet LTE.
Zatem wazna jest dla mnie takze kompatybilnosc z modemami LTE (z oferty Plus lub Cyfrowy Polsat).

Modem (na przedlurzaczu USB) bedzie wystawiany do okna, a sam router bedzie schowany za telewizorem. W kwestii zasiegu i mocy to dobrze byloby aby na koncu dzialki (20m z tylu domu) bylaby mozliwosc smigania na necie w ogrodku ale jest to kwestia drugorzedna.

Ostatnim ale waznym kryterium jest "zgrabnosc" calej konstrukcji, zona nie przepada za zbyt wielka maszyneria Tongue

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam
No to chyba warto zakupić coś tak prostego i sprawnego, jak... TP-Link MR3420v2. Zadziała z Aero2, E173, jak i większością modemów LTE (na razie chyba tylko MF821 chyba nie działa) z niezłą wydajnością.
Jak chcesz mogę sprawdzić parę ZTE mf10 + mf821 czy działa i możemy się dogadać jeśli zadziała

Wysłane z mojego GT-I9305
Ja mam MF821 - wiem, że nie działał z poprzednim firmware od MR3420v1 i v2. Ostatnio chyba już dodali, ale nie wiem jak z wydajnością - bo przy takim E398 jest nawet 70-80 Mbit/s.
Czyli nie szukac i nie dziwować tylko brac TP-Link MR3420v2 wygladajacy jak w tym linku
http://www.tp-link.com.pl/products/detai...=TL-MR3420
Pozniej dopiero dobrac do niego odpowiedni modem LTE ?

A i dla pewnosci po czym poznac ze kupuje wersje v2 (bo nie wszedzie jest to napisane)?
Wydaje mi się to niezłym rozwiązaniem. Jak chcesz coś z wyższej półki, to np. Dovado robi dobre routery, ale 3-4 razy droższe.
@ChubbChubb
v1 znany jako "kwadraciak" lub "kanciak" wygląda jak na zdjęciach w linku poniżej:
http://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-mr3420

v2 ma właśnie taki nieco kosmiczny wygląd jak podałeś w swoim linku
Przekierowanie