Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: pad aero - przemysl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
zmasowany pad aero w przemyslu - od okolo 23 pojawily sie pierwsze problemy z transferem, zgubione pakiety dochodzily do 60%, żeby wreszcie okolo 1 w nocy aero padlo calkowicie. Niestety, nie mam karty plusa, zeby sprawdzic czy rowniez nadajnki plusa padly - ale obie karty aero ktore posiadam (jedna w tablecie, jedna w modemie) nie potrafily zarejestrowac sie w sieci - w przypadku tabletu - wykrywal on siec plusa, natomiast modem jej nie wykrywal. reczna proba rejestracji w przypadku modemu - nie byla mozliwa, w przypadku tabletu konczyla sie niepowodzeniem. na godzinę 3 w nocy sytuacja bez zmian. Play w tym czasie smigal bez zarzutu na swoich nadajnikach. przy probie zalogowania do plusa rowniez wyskakiwal blad.
Być moze to efekt zapowiadanej modernizacji przez plusa, nie wiem, ale tak dluga przerwa w dzialaniu aero przytrafila mi sie po raz pierwszy Smile
Przekierowanie