Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Pobieranie z youtube (jakim programem?)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Mam problem z pobieranie filmików na youtube (mam aero2) - pojedynczo mogę pobrać, ale jak chce sobie zrobić listę pobrań w np. free download manager - to okazuje się, że po jakimś czasie te linki wygasają. Być może tego nie da się obejść?

Oczywiście interesuje mnie taki program, który po zmianie IP potrafi wznowić pobieranie od momentu, w którym zostało przerwane.

Próbowałem jeszcze z innymi aplikacjami: Download Accelerator Plus, MDownloader, Flash Video Downloader (wtyczka do ff), DownThemAll, FlashGet. Bez rezultatu.

Natomiast w bezpośrednim pobieraniu w firefoxie (downloader helper) - jest taki problem, że w prawdzie można kolejkować, to po zmianie IP trzeba nacisnąć za każdym razem, nacisnąć pauzę i wznowić połączenie. Ponadto ta kolejka ma ten "feler" że ona jest gdzieś zapamiętywana i nie widać plików oczekujących pobrania (jedynie jest lista na której jest aktualnie pobierany plik i już pobrane).
Mówisz o Windows? Sprawdź Internet download manager.
Jeśli masz androida to chyba jest kilka downloaderow.

Wysłane z mojego GT-I9305
Tak chodzi o system operacyjny Windows.
Internet download manager - u Ciebie spisuje się ok?
(26-04-2013 20:33)decard napisał(a): [ -> ]Tak chodzi o system operacyjny Windows.
Internet download manager - u Ciebie spisuje się ok?

Powiem tak, dawno nie sciagalem z yt bo po prostu nie mam potrzeby, ale ten program ma taką opcję ze jak najedziesz na obiekt to pojawia się dymek ściągnij i możesz kliknąć i ściągnąć. Ja mam pełną wersję zapłaciłem chyba z15$ jak była promocja ale stwierdzam że wart każdych pieniędzy, częste aktualizacje mam go zainstalowanego na chyba 4 komputerach na tej licencji i działa bez problemu. Spróbuj wersji 30 dniowej potem chyba też działa ale zdaje się ze wyskakuje monit o kupno, reinstalka daje chyba wznowienie 30 dni, ale to mnie irytowało więc zapłaciłem i wszystko ok.

Wysyłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk 2
Zainstalowałem go.
1. ma problemy ze wznawianiem pobieranego pliku gdy zmieni się IP
2. kolejkowanie nie działa.

zatem lipa na całego.
No cóż no to możesz go dopisać do listy które nie spełniają twoich oczekiwań.

Wysłane z mojego GT-I9305
DownloadHelper w mozilli śmiga aż miło i kolejkowanie również :]
Przekierowanie