Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: brak internetu na jednym sektorze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.Od tygodnia nie mogę połączyć się z internetem na 900 umts z jednego sektora.To samo z plusa 900 umts.Plus 2100 chodzi na wszystkich sektorach.Siła sygnały 61db.Nadajnik był niedawno modernizowany ,zakładany lte i aero.Wcześniej modem logował się do innych odległegłych nadajników.Net monitor pokazuje,ze są trzy 3 sektory.Jaka może być przyczyna ,ze nie mogę połączyć się z tego sektora?
Może być (i raczej jest, jeżeli to samo przez karty Plusa) jakiś problem w stacji bazowej. Jeżeli korzystasz z usługi komercyjnej jakiejś, zgłoś to przez infolinie i przekaż im LAC/CID, jeżeli zrozumieją twoje zgłoszenie. Możesz także pro forma wysłać zgłoszenie do Aero2, tak dla statystyki.
Dzięki za rade.Zgłosiłem do BOA.Internet działa ,ale stacja ma teraz sektor 4,5.Ten niesprawny 6 wyłączyli na szczęście po tygodniu bo tylko blokował całe osiedle .Coś im ta wymiana anten nie poszła najlepiej.podobno netia to robiła
Przekierowanie